.

Klub vojenské historie KVH Markland z.s.

je zapsaný spolek (dříve občanské sdružení), je nepolitické sdružení nadšenců vojenské historie, zaměřené na oblast vojenské a civilní historie v období druhé světové války.

Snažíme se spolupracovat na různých úrovních se státními organizacemi a ostatními kluby vojenské historie při pořádání akcí s druhoválečnou tématikou (rekonstrukce bitev, připomínky osvobozování či pietní akty).

Spolupracujeme s odbornou i laickou veřejností při pořádání akcí, dohledávání a zjišťování historických reálií a vzdělávání v této historické oblasti.

Jsme přísně apolitické sdružení, které NESYMPATIZUJE, NEPROPAGUJE a NEPODPORUJE jakékoliv politické strany, hnutí, ideologie či vojenské síly !

Rádi ve svých řadách uvítáme každého zájemce o členství v KVH se zájmem o historii.

Zajímá-li Tě vojenská historie z období 2.světové války, chceš se účastnit rekonstrukcí historických bitev a dalších akcí s historickým nádechem v uniformě Wehrmachtu, Rudé armády nebo jako partyzán či civilista, rádi tě přivítáme ve svých řadách.

Nabízíme zázemí zavedeného a mnoha bitvami zoceleného fungujícího klubu vojenské historie. S námi budeš mít příležitost se účastnit (podílet se na přípravě) bojových ukázek a vojensko-historických akcí nejen v ČR, ale i zahraničí. To vše v součinnosti s originální technikou jež vlastní členové klubu.

S námi budeš mít příležitost se účastnit (podílet se na přípravě) bojových ukázek a vojensko-historických akcí nejen v ČR, ale i zahraničí.

Naše požadavky:
  • politická neangažovanost ( nemáme zájem o pravé ani levé extrémisty )
  • zodpovědnost a ochota podřídit se velení
  • věk alespoň 18 let ( u mladších nutný souhlas rodičů )

Máte-li zájem stát se členy našeho sdružení, tak nám napište/zavolejte!!

Zájemcům ukážeme jak vše chodí, jak fungujeme, stačí udělat jen ten první krok a kontaktovat nás.

Kontakt:

KVH MARKLAND z.s.

Skalice nad Svitavou 125

67901 Skalice nad Svitavou

Tel.: +420 606 760 598                                                                  E - mail: markland-army@seznam.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky